Banyo Dolapları, Banyo Mobilya, Mobilya

Banyo Stilleri, Banyo Dolabı Trendleri

lazy

This post is also available in: Türkçe

KLASİK GELENEKÇİLİK

Klasik sanatı, antikaları ve parçaları tarihle birleştiren, 18. ve 19. yüzyıllardan ilham alan zamansız bir trend. Klasik gelenekçilik, mükemmel bir şekilde çalışan bir dekor şemasıyla her yaşam alanına bir uyum ve düzen duygusu getirir.

Aynı zamanda, süslü parşömenleri, saray şeritlerini ve klasik şamdanları kucaklayan yumuşak mobilyalarda görülebilen simetriyi de destekliyor. Cesur, grafik geometrilerden hareketle, geleneksel ve klasik tasarımlar sezon için kilit trendler haline geldi, 

Eko Şık, ECO CHIC

Anlamlı tasarım ve sakinleştirici kumaşlarla duyularınızı harekete geçirin. Bu popüler eğilim, manevi bağlantı ve refah arzumuzu sürdürülebilirlik garantimizle dengeliyor.

İklim değişikliği bir trendden daha fazlası. Doğal elyaf döşemeler, sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen musonda yetişen çimlerdir – hindistan cevizi, deniz otu, sisal ve jüt. Stil ve içerik açısından Sisal Balık kılçığımız klasik duvardan duvara halı yapar. Boyanmamış Yün Yalınayak kalın havlu halılar ise, ayakları süper yumuşak olduğundan ve sürdürülebilirlik ve sağlıklı yaşam trendini karşıladığından yatak odalarında popülerdir. 

YIPRANMIŞ ŞIK, SHABBY CHIC

Bu zamansız trend, soluk zarafeti ve rafine edilmemiş bir lüks duygusunu somutlaştırıyor. Sıfırdan zaman aşımına uğramış zenginlik hissini yaratmak için, yeni satın alımları eski pazar buluntularıyla karıştırmayı deneyin.

Kusursuz bir şekilde restore edilmemiş, ancak karakteriyle eskimiş avizeler ve aynalar gibi dekoratif aksesuarları arayın ve yaşanmış hissi veren mobilya ve tekstil ürünlerini tercih edin. Yontulmuş boyalar, soluk kumaşlar ve kusurların tümü çekiciliğe katkıda bulunur.

Renkler ve dokular, sıcak tonların ön plana çıktığı bir zanaat havasına sahiptir. Yeni renk paleti altın beji, yosun yeşili, yumuşak zeytin ve toprak turuncuyu içerir. Ayrıca mat kadife, buklet ve keten gibi dokunsal kumaşlar rahatlık ve kozaya hizmet eder. Ek olarak, bu yumuşak ve esnek kumaşlar yoğun kullanım oturması için uygundur.

Ayrıca zanaat ve çok işlevli mobilyalara yeniden odaklandığını göreceğiz. Bilinçli tüketiciliğin yükselişiyle eşzamanlı olarak, uzun ömür, kalite ve dayanıklılık sunan mobilya arzusu gelir. Topraklanmış, sakin ve doğaya bağlı hissetme ihtiyacımız, abartısız mobilyalar, tekstil kumaşlar, sürdürülebilir malzemeler ve çok işlevli, sıcak minimalizm ile ifade edilir.

Halı trendleri, 2021 için diğer iç tasarım trendlerinin yanı sıra, ağırlıklı olarak eko-odaklı malzemelerle birlikte gerçekten gelişti. Böylelikle doğal elyaf halı giderek daha yaygın hale gelecektir.

 

ODAK NOKTASI OLARAK EV OFİS

Bir ev ofisi, düşünceyi harekete geçirecek bir alan olarak tasarlanmalıdır. Sanat eseri veya desenli duvar kağıdı yoluyla net, net çizgiler, rahatlık ve yaratıcı ilham almak istiyor. Masa lambası, bir ofise stil ve tasarım odaklı açılar eklemenin iyi bir yoludur ve spot aydınlatma için zorunludur. ‘

Bir sandalyenin rahat olması gerekir, ancak konfor düzeyini doğru bir şekilde elde etmek önemlidir. Örneğin bir deri koltuk, bir kitaplık hissine uyarak, dik bir döner sandalyenin yazılı masa çalışmasına uygun olduğu yerde okumak ve yansıtmak için bir sığınak görevi görür. Ve siyah köpüklü bir koltuğa mahkum olmayın, yüzyıl ortası kadife döşemeli bir sandalyeye veya ilginç çizgilere sahip bir konsola gidin. 

KOMPLE BİR ALAN

Kanepelerde, koltuklarda ve sıcak ahşap masalarda keten ve yün gibi doku karışımıyla mekanınıza yumuşak ve rahat öğeler ekleyerek rahatlamak için rahat bir yer oluşturun.

Bu, doku ve sıcaklık katarken, aynı zamanda soğuk aylarda arzuladığımız bir his olan mekanı yaşanmış hissettiriyor.

This post is also available in: Türkçe

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir