Banyo Dolapları, Banyo Mobilya, Mobilya

Banyo ve Banyo Dolabı Stil

lazy

This post is also available in: Türkçe

Rustik Modası 

RUSTIC VOGUECOTTAGECORE‘DA GELENEKSEL BİR ÇEKİM Bu görünüm, modern ev konforunu seven, ancak yaşam alanlarına da bazı karakter detaylarını dahil etmek isteyen herkese hitap eden bir kitleyi memnun ediyor.

İdeal olarak, çıplak kirişler, orijinal döşeme tahtaları veya panelli duvarlar gibi bazı ilginç özelliklere sahip evlerde ideal bir şekilde uygulanır, ancak uyumlu bir şekilde uygulanan eski ve yeni parçaların dikkate değer bir dengesi ile eşit şekilde yeniden yaratılabilir.

Geri kazanılmış ahşap, bu rünümü bir arada tutan temel malzemedir – mükemmel şekilde bitirilmiş öğeler yerine bol miktarda çekirdek ve doku sergileyen benzersiz parçalar görülür.

Interior Design Yael Gal Interior Design 05 YaelGal TelAvivCondo

COTTAGECORE

“ 2020 olayları nedeniyle, yazlık öz, nostalji ve rahatlık ihtiyacının hep burada kalacağını düşünüyorum ” 

Cottagecore, çok basit bir şekilde başlayan bir şey, ancak lüks bir geleneksel tarz yaratmak için cazibe dokunuşlarıyla da karıştırılabileceğini düşünüyorum. Zarif nostaljik stil barware, yaldızlı çatal bıçak takımı ve gösterişli altın aksesuarlar, bütçeyi aşmadan görünümü elde etmenin yollarıdır ve İngiliz tuhaflıklarının dokunuşları görünümü sağlam tutacaktır.

Düşünün: Rustic modanın daha sevimli bir versiyonu, pötikareli ve çekler, nostaljik baskılar ve motiflerle dikkat çekmek için yarışıyor – hepsi sessiz, pastel bir palet içinde ayarlanmış.

Interior Design ONE CU Interior Design Lab Model Villa Sihui China 001

UZAK KIYILAR

Hepimiz bunun için can atıyoruz, değil mi? Marmaris, Bodrum, Hawaiinin rahat yaşam tarzı bu sonraki trendde yeniden tasarlandı. Deniz kıyısı, Tropik kaçamaklar için özlem duyduğumuzda, uzak kıyılardan ilham alan iç mekanlar, bir evi güvenli ve yenilenmek için davetkar bir yer haline getirmek için sakin ve dinlendirici bir yaşam alanı sunar. Klasik bir çiçek tasarımına çağdaş bir hava katan Uzak Kıyılar (Distant Shores) trendi, tropikal parlaklıklar, ince tek tonlar ve yumuşak limonlar içerir.

‘Sahil çiçekleri, Tropikal yapraklar ve çiçekler, yeşilliğin evlere girmesiyle dışarıyı iç mekana getirmek için kullanılabilir. Kolay yaşayan dijital baskılar, çeşitli Marmaris, Bodrum, Hawaii manzarasını taklit etmek için tamamlayıcı renk paletleriyle her evde çalışmak üzere tasarlanan ev ve banyo tasarımlarını içerir.

 2020-2021 ‘de uçağa binme özgürlüğünü özleyen birçok insan var ” . Bu yüzden, alanlarımızın seyahatlerimizi, denizi ve uzak kıyıları yansıttığı iç mekanlarda küresel bir ilham kaynağına dönüşü düşünebiliriz. ‘

SARI VE GRİ

2020 ve 2021 yılı Pantone, iki rengi yılın tonları olarak adlandırmak için alışılmadık bir adım attı: Aydınlatıcı, canlı bir sarı ve bir uçuk gri olan Nihai Sarı.

 “İki bağımsız rengin seçilmesi, hem kalıcı hem de moral veren bir güç ve umut mesajını ifade etmek için farklı unsurların nasıl bir araya geldiğini vurgulayarak, bunun tek bir renk veya tek bir kişiyle ilgili olmadığı, bunun birden fazla kişiyle ilgili olduğu fikrini iletiyor,” diyen, Pantone Renk Enstitüsü sarı ve gri stilini destekliyor.

Interior Design Transition State Galloway Residence 20190701 TSDGalloway Revised 1

ÇAĞDAŞ ÜLKE

Sıcak kehribar tonları, yumuşak çayır baskıları ve güzel nakışlar arasında bir gezinti. Hem evi hem de ruhu canlandıran rahat ve davetkar bir görünüm için doğal dokuları karıştırın ve eşleştirin.

Daha modern bir ülke havası için sessiz renkleri gerçekçi ve karakterli baskılarla karıştırın.

Interior Design Mason Studio Jing an Prime Land Townhomes Townhouse A 01

This post is also available in: Türkçe

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir