Banyo Dolapları, Banyo Mobilya, Mobilya

Banyolarda Stil, Banyo Mobilyaları, Banyo Tasarımları

lazy

This post is also available in: Türkçe

BİLDİRİ BAŞLIKLARI VE KANOPİLER

Butik otelin yükselişi ve konut tasarımındaki trend görünümüyle yatak başlığı, yatak odası dekorunda parlak bir odak noktası haline geldi 

Cesur renk ve desen kullanma konusunda ilham almak için Hotellere bakın ve yatak başlığınızı bir duvar kağıdı veya fırlatma ile koordine ederken eğlenin. Daha tuhaf bir tarz seçmekten korkmayın çünkü bu sadece daha fazla karakter katar. Yatağınızın üzerinde bir sanat olarak görün.

Interior Design Yael Gal Interior Design 05 YaelGal TelAvivCondo

MAKSİMALİZM

Odanıza kişisel dokunuşlar ekleyerek kendi iç kimliğinizi oluşturun. Evlerimizi iyileştirmeye çalışırken maksimalizm büyük bir etki yaşatıyor.

On yıllık bir minimalizmden sonra, son derece dekoratif ve kişisel iç mekanların yaratıcı dönüşünü seviyoruz. Evlerimizi doyurucu, unutulmaz mekanlar haline dolaplarla maksimalizm kullanarak geliştiriyoruz.

Ev sahipleri, heyecan verici iç hikayeler yaratmak için eskiyi yeniyle katmanlayarak bir hikaye anlatmak için iç mekanlarını şekillendiriyorlar. Evindeki her parça siluet, kumaş seçimi, renk veya benzersiz arka plan ile bir açıklama yapar. Aynı zamanda hayatımızın hatırası olarak hareket eden mobilyalara ve nesnelere artan ilgiyi yansıtıyor. İnsanlar evlerinde tarihi referansları, koyu çiçek desenlerini ve lekeli ahşapları kullanarak bireysellik duygusunu yeniden kazanıyor.

Interior Design ONE CU Interior Design Lab Model Villa Sihui China 001

DIŞARI ÇIKMA- ÇOK FONKSİYONA GEÇİŞ

Bu yılki bahçe trendleri, iç tasarım trendlerini yansıtıyor ve beklediğiniz gibi pandemiden etkileniyor. Bugünün evlerinin artık çok işlevli olması gerektiği gibi, bahçelerimiz de benzer şekilde kullanılıyor.

Pandemide, İnsanların bir ofis olarak evlerine, ardından doğa ile bağlantı kurmak ve arkadaşlarınızı ve ailenizi güvenli bir şekilde eğlendirmek için bir açık alan olması çok önemlidir.

Büyük veya küçük dış alanlarımızın evlerimizin işlevsel ve güzel iyileştirmelerine dönüştürülmesi için zaman ve para yatırmak mantıklıdır. Alana sahip olanlar için tam donanımlı bahçe binaları gibi yüzme havuzları da yaz gündeminin üst sıralarında yer alıyor.

YENİDEN DÜZENLENECEK LÜKS İÇ MEKANLAR

2021’de evlerimizi lüksün dramatik dokunuşlarıyla yükseltmek istememizin bir nedeni var. Ultra göz alıcı trend, eve lüks bir atmosfer getiriyor. Eğlenceli zenginliğin ve desenlerin bir iç mekanın ruh halini nasıl yükselttiğini ve bunun bu yeni on yıl için neden bu kadar önemli hale geldiğini düşünün. Butik otellerin tüm konforu ve zarafetiyle evi yeniden tanımlayan ihtişamlı bir his.

2021’de önemli bir trend olan göz alıcı canlanma ilk olarak Pantone, 2020’de Yılın Rengi’ni Klasik Mavi olarak ilan ettiğinde işaretlendi. Trend, otel tasarımından, art deco tarzından ve Viyana Modernizminden ilham alarak premiumlaşmaya dönüşü tasvir ediyor. Zarif buluşmalara ev sahipliği yapma arzusunun artmasıyla birlikte geometrik şekiller, lüks kadifeler, monokrom baskılar ve kaşmir örtülere duyulan sevgi geliyor.

Interior Design Transition State Galloway Residence 20190701 TSDGalloway Revised 1

EV BİTKİLERİ

Ev bitkilerinin hiç bu kadar moda olmadığını görmek için Pinterest ve Instagrama bakmanız yeterli. Retro 1970′ler tarzı asılı sarmaşıklardan üflemeli, güzel çiçeklere kadar tarzınıza ve mekanınıza uyacak bir bitki mutlaka vardır.

İç mekan bitkileri 1990’larda kısa bir süre modası geçti, ancak geri döndüklerini bildirmekten mutluluk duyuyoruz – sadece güzeller, evlerimize canlılık ve renk katmakla kalmıyor, aynı zamanda havayı tazeliyor, kirleticileri filtreliyor ve salıveriyorlar. oksijen sağlıyorlar. Moral ve motivasyonu arttırıyor. Doyağla aramızdaki zaman kayıplarını gideriyor.

Interior Design Mason Studio Jing an Prime Land Townhomes Townhouse A 01

This post is also available in: Türkçe

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir