Banyo Dolapları, Banyo Mobilya, Mobilya

Banyolarda Stil ve Banyo Dolabı

lazy

This post is also available in: Türkçe

NOSTALJİK

Antika, amaca uygun hale getirilmiş, kurtarılmış ve retro parçaların hepsinin nostaljik bir şemada yeri var. Önemli olan, güçlü renkler, favori parçalar ve canlı, uyumlu bir estetik için daha az olan bir yaklaşım kullanarak, hizmet eden yeniden üretmek yerine görünümü referans almaktır. Bu yaklaşımın anahtarı, bol miktarda kontrast sağlamaktır.

Kademeli olarak nostaljik tarzı bir plan oluşturun. Bu katmanlama gerektiren bir görünümdür, bu nedenle zaman içinde sizin için bir anlam ifade eden parçaları seçin. Modern bir not oluşturmak için kaliteli kumaşlar ve ifade aydınlatması gibi birkaç lüks öğe ekleyin.

Interior Design Yael Gal Interior Design 05 YaelGal TelAvivCondo

SICAK RENKLER

Bu kış, rahatlamak için mükemmel bir bahane sunuyor ve bunu yapmanın harika bir yolu, bir alana sıcak renkler katmaktır. Bununla birlikte, sıcak renkler daha güneşli aylarda da gerçekten misafirperver hissedebilir ve ileriye doğru giden insanların dekoruna dahil edilen çok sayıda yanmış portakal ve tavus kuşu mavisi göreceğiz.

Bunlar, gri ve lacivert gibi daha koyu renklerle iyi sonuç veren, ancak aynı zamanda bir alana derinlik katan harika renklerdir. Bu renkler yılın bu zamanı için de harikadır ve soğuk kış aylarında çok ihtiyaç duyulan eğlenceli bir renk unsuru ekler.

Interior Design ONE CU Interior Design Lab Model Villa Sihui China 001

OKYANUS TONLARI, OCEAN HUES

Rahatlatıcı havuz kenarlarını ve sahil kaçamaklarını, aqua ve mürekkepli maviler, sakin ve çağdaş bir görünüm sunar. 2021 Yılın Rengi, huzur, sükunet ve rahatlıkla ilişkilendirilmesiyle bilinen bir renk olan Aegean Teal (yukarıda) ile sakin, ancak modern iç mekanlara geçişi yansıtıyor.

Okyanus mavisi, yıl için önemli bir renk trendidir. Derin mürekkep tonlarından yumuşak sulara kadar değişen mavi, huzurlu bir ev yaratmak için mükemmel bir renktir.

DÜNYALI, TOPRAKLI GÖLGELER

İlk olarak Dulux, Yılın Rengi’ni Cesur Zemin olarak duyurdu, ardından Urbane Bronze, Sherwin Williams’ın Yılın Rengi (yukarıda) olarak takdir edildi. Şimdi, Little Greene en son boya serisini Ocak 2021’de piyasaya sürecek … ve tahmin ettiniz, hepsi doğal, dünyevi bir renk paleti (yukarıda) etrafında inşa edildi. Paslar, sıcak yeşiller, koyu kırmızılar ve şımarık kahverengilerle dolu, rahatlatıcı, misafirperver … ve 2021, 2022 için tam da ihtiyacımız olan şey. Ve biz onu seviyoruz.

Interior Design Transition State Galloway Residence 20190701 TSDGalloway Revised 1

KÜRESEL ETKİ

Toprak rengi paletlerinden sıcak ve doğal dokulardan ilham alan Küresel etki (Global Influence) trendi, ahşap, dokuma ve hasır ev aksesuarlarıyla mükemmel bir şekilde eşleşiyor. Cesur safari hissi, yaban hayatı ve Afrika ovalarından etkilenmiştir.

“Küresel Etkiyi” hem iç mekanlarda hem de modada sezon için önemli bir trend olarak gördük. Daha sıcak tonların artık daha soğuk grilere tercih edilmesiyle bu, eve kolayca çevrilebilecek önemli bir iç trend. “

 

Zorluk ve hedef, benzersiz ve yaratıcı bakış açılarıyla küresel stillerin estetiğini yakalamaktır

Önümüzdeki sezon için sahip olunması gereken trendler hakkında fikir edinmek için genellikle dünyadaki tüm trendleri araştırıyoruz, ancak bu yıl kalıpların dışında düşünmek ve başka yerlerden ilham almak gerekebilir.

“Doğadan, nostaljiden ve tropikal bir kaçış arzusundan etkilenen yaşam alanları, her evde bir sığınak oluşturan sakinleştirici renk paletleri ve tanıdık desenleri kucaklayarak karşı karşıya olduğumuz mevcut durumu yansıtacak.”

Interior Design Mason Studio Jing an Prime Land Townhomes Townhouse A 01

This post is also available in: Türkçe

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir