Banyo Dolapları, Banyo Mobilya, Mobilya

Duvara asılı Banyo Mobilyaları tasarım Fikri

lazy

This post is also available in: Türkçe

Duvara asılı banyo lavabosu Fikirleri

Tasarıma bağlı olarak, banyo lavabo dolapları, banyo üst dolapları(ecza dolapları), banyo boy dolapları modern bir aksan olarak öne çıkabilir veya basitleştirilmiş bir görünüm için banyo çevresine karışabilir. İnce bir yaklaşım için, banyo üst dolabı çevredeki duvar rengiyle eşleştirilebilir ve düz, temiz çizgili ön cepheli bir tasarımı banyonuz için seçebilirsiniz. Minimalist etkiye devam eden, dikkat çekmeden bu modern banyo dolabı ünitelerini dolaplar üzerindeki kapak ve çekmecelere erişim sağlar.

Duvara asılı banyo dolapları için Duvar ve yer seramik döşeme Fikirleri

Duvara asılı banyo dolapları duvarda zeminin üzerine monte edilir ve yerden yüksekte kaldığı kısımda ek alan kazandırır temizlik yapmak için daha fazla alan ve size daha hızlı temizlik fırsatı sağlar. Maksimum etki için Banyo Lavabo dolabı altına daha geniş hacimli ve desenli bir seramik kullanılmasına imkan sağlar. Banyo dolapları daha büyük ve renkli bir halı serilmesine imkan sağlar.

wood gallery placeholder 4

Banyo lavabo dolabı sade ve şık tasarımıyla yerden yüksekte durması döşeme malzemelerinin duvardan duvara görülmesini sağlar yer seramiklerinin göze hitap eden sahne oluşmasına imkan sağlar.

wood gallery placeholder 4

Çağdaş Banyo lavabo dolabı

 

Çağdaş bir görünüm için benzersiz bir şekle ve modern malzemelere sahip duvara asılı banyo lavabo dolabı seçin. Modern tasarıma sahip bir ahşap ön tasarım, düz renklerde seramiklere sahip çizgili bir duvar estetik bir şekilde kontrast oluştururken banyonun şık ve lüks görünümünü arttırır.

Parıldayan çiçek duvar kağıdı ve şekilli aynalar koleksiyonu ayırt edici alanı tamamlar.

Banyoda doğa seven biri olarak dostu olduğunuzu gösterir saksıda çiçek ve vazoda çiçekler banyonuza çağdaş ve güzel bir görüntüyle birlikte banyonuzun hoş kokmasını sağlar.

Duvara asılı banyo dolabı Depolama

Birçok duvara asılı banyo dolabı yerleşik depolama ile birlikte gelir, ancak bazı aerodinamik modellerde öğeleri saklamak için çekmeceler veya dolaplar olmayabilir. Depolama yeteneklerini artırmak için, daha küçük öğeler için ekstra havlu ve sepet tutmak için banyo dolabının hemen altına bir raf kurmayı düşünebilirsiniz. Banyo dolaplarına hızlı bir şekilde depolama alanı eklemek için banyo dolabı altındaki zemine büyük sepetler yerleştirebilirsiniz. Duvara asılı banyo dolapları banyonuzda size kullanılabilir daha fazla alan sağlar.

wood gallery placeholder 4

Rustik Duvara asılı banyo dolapları

 

Kendine özgü bir duvara asılı banyo dolabı fikri için rustik malzemelerle modern bir tasarımı yan yana kullanılabilir. Geri kazanılmış ahşaptan üretilen duvara asılı banyo lavabo dolabı, odanın pürüzsüz, temiz astarlı armatürlerinin ortasında farklı bir doku ve kontrast katar. Gömme ecza dolapları, derli toplu bir görünüm korurken banyo lavabo dolabı depolama için size daha fazla alan sağlar.

This post is also available in: Türkçe

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir