Banyo Dolapları, Banyo Mobilya, Mobilya, Tasarım Trendleri

Gelecekte Banyo Tasarım Trendleri, Duvara asılı banyo dolapları

lazy

This post is also available in: Türkçe

Duvara Asılı Banyo Dolaplarıyla Pandemiye Önlem alın

Duvara asılı banyo dolaplarıyla pratik ama şık yüzeyler ve armatürlerle banyonuzu dinlendirici bir inziva alanına dönüştürün.

Pandemiyle birlikte banyo tasarımları yerle bir oldu ve bununla birlikte evlerimizin temizliği konusunda artan bir farkındalık oluştu. Hijyen, özellikle banyolar gibi yüksek trafikli ortamlarda akıllarda yer etmeye devam ederken, temizlenmesi kolay yüzeylere ve antimikrobiyal armatürlere öncelik veren iç mekanlar banyoların yeni tasarımları oldu. Yeni banyo trendleri tasarım ve stilden ödün vermeden asma banyo dolaplarıyla güzel ve estetik bir görüntü sağladı.

Duvara Asılı Banyo Lavabo Dolapları

Duvara Asılı Banyo Lavaboları tasarım hatları genellikle çağdaş yalın olsa da, alan tasarrufu depolama çözümü her zamankinden daha fazla özelleştirme seçeneklerine sahiptir, lavabolar, musluklar ve donanım herhangi bir stile uyacak şekilde. Duvara monte banyo lavaboları, tezgah, lavabo ve depolama tabanına sahip eksiksiz bir takım (bacakları olmayan bağımsız bir yapı gibi) takım, set ve tamamen ayrı banyo lavabo dolabı olarak bir dizi konfigürasyonda banyo lavabo dolabı mevcuttur.

 

Banyo Lavabo dolabının diğer avantajı, tezgahın genişliği ve uzunluğu veya depolamanın türü ve konumu gibi ideal düzenlemeyi, sıhhi tesisatın etrafındaki alanla sınırlamadan bulmanızı sağlar. Duvardaki depolama dolaplarını dikey veya yatay, açık veya kapalı, daha yüksek veya daha düşük kullanabilirsiniz.  Duvara asılmış temiz ve havadardır ve yerdeki büyük bir ağır kutuya benzemez. Banyonun görünümü güzelleştirir. Kullanımı kolaylaştırır. Kurulumu ne olursa olsun, duvara asılı banyo lavabo dolabı  banyo zeminlerini temizlemeyi kolaylaştırır.

Geniş Format Duvar Seramik Döşemeleri

Söz konusu banyo yer ve duvar seramikleri olduğunda, En azından küçük mozaik karolara veda edin. Daha büyük format karolara yönelik tercihler ve satın alma hareketi önümüzdeki yıl ivme kazanacak, çünkü bu stil daha az harç çizgisi görüntülerken bir alan üzerinde büyük bir etki yaratabilir. Büyük format fayanslar, seramikler özellikle doğal taş ve taş görünüşlü malzemelerle seçilirse lüks bir hava verir. Daha az derz hattı da temizlemek için daha kısa zaman harcama anlamına gelir, bu da plakaları duş çevreleri için özellikle güzel bir seçim haline getirir.

 

wood gallery placeholder 4

Banyolarda Büyük Seramikler

Büyük fayans ve döşeme duvar kaplamalarına ek olarak, çeşitli boyutlarda, renklerde, dokularda ve kaplamalarda sunulan geleneksel olmayan metro karolarının gelecekte banyo tasarım trendi olacaktır denilebilir. Özellikle, moda minimalist görünümleri için dikey ve yatay olarak yığılmış doğrusal karoları görmeyi bekleyin.

wood gallery placeholder 4

Basit Kurulum, Banyo Dolapları

Bu basit kurulumlar, banyolarda gelecekte görmeyi beklediğimiz karo renklerini de tamamlıyor. Sıcak, davetkar ve bej, bronz, kahverengi ve mantar tonları gibi toprak tonları, otantik malzemeler için ideal bir ortam sağladığı için popülerlik kazanacaktır.

wood gallery placeholder 4

Arkadan Aydınlatmalı Aynalar ve Ecza Dolapları

Alışveriş sitelerine göre, dört ev sahibinden üçü (%80) ana banyo yenilemesi sırasında yeni aynalar ve çoğu duvara asılı modeller seçiyor. Arkadan aydınlatmalı aynalar ve ecza dolapları modern banyo tasarımı için olağanüstü bir seçimdir. Bu gömülü özellik, aynaya parlama veya yansıma eklemeden ortam aydınlatması sunar ve karartıldığında gece lambası olarak iki katına çıkabilir.

wood gallery placeholder 4

Dikkatler Banyo Dolapları ve Banyo Üzerinde

Göz alıcı aydınlatmaya sahip bu basit şekiller dekoratif olduğu kadar işlevseldir. Arkadan aydınlatmalı bir ayna, duvarda yüzen bir ayna yanılsaması veren parlayan bir etki yaratır. Bu efekt, bir odak noktası oluşturmak veya fikstürün arkasındaki dokulu duvar yüzeylerini vurgulamak için kullanılır.

This post is also available in: Türkçe

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir