This post is also available in: Türkçe

Monat Ofis Mobilyaları Hakkımızda

Şirket Kuruluşu;

2016, Yılında Fabrikamız Kuruldu
Mobilya; Ofise, Eve kimlik kazandıran insan aktivitelerine çözüm sağlayan eşyadır. Mobilyalar; stil, temizlik, saflık, güzellik, hijyen, iş, çalışma, başarı, ofis, aile sağlık ve mutluluktur. Monat Ofis Mobilya; Topluma ve insanlara mutlu ve umutlu bir gelecek sağlamak üzere, insanlara hizmet aşkıyla kuruldu. 2016 yılında Monat Ofis Mobilya olarak Mobilya ve İnşaat sektöründe faaliyetlerine başladı. Kuruluştan günümüze heyecanımız giderek büyümektedir. İlk büyüme sürecini 2018 yılında Ofis Mobilya alanında ürün ve hizmet kalitesini arttırma ve ürün çeşitliliğini büyüterek sağladık.

Şirket Kuruluşu Süreci

Monat ofis mobilyası sektöründe 20, yirmi yıla yakın bir sürede edindikleri Mobilya üretim, projelendirme, ihracat bilgi birikimine sahiptir. Monat 20 yılda edindiği tecrübeleriyle müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ürün geliştirir.

İşbirliklerimiz ve Ekosistemi geliştrirmekteyiz;
Müşteri ve tedarikçilerimizle oluşturmaya çalıştığımız sinerji ve mükemmel uyum, her şartta birinci önceliğimizdir. Mobilya üretiminde kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışı içerisinde üretim yapmaktayız. Üretim süreçlerinde disiplin ve itinayla kurduğumuz ödün vermediğimiz küresel standartlar, toplam kalite yönetimi Mobilya üretimine yön vermeye devam edecektir.

Mobilya Tecrübemiz

Monat Mobilya, 20 yılı aşkın bir sürede kazanılan bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde, kaliteli ellerde şekillenen kaliteli malzemeyle üretilen küresel standartlarda ürünler geliştirir.

Mobilya, İnşaat sektöründe 20 yıla yakın zamanda edinmiş olduğumuz tecrübe ve birikimle ürün ve hizmetlerde kalite ve güvence sağladık. Ürünleri Müşterilerimizden gelen görüş, öneri ve bildirimler çerçevesinde sürekli geliştik ve bilgi birikimlerimizi arttırdık.

Mobilya sektöründe güvenilir ve tercih edilen bir marka olmayı başardık. Mobilya konusunda doğru tercihlerin yapılmasında bilimsel tüm süreçleri yerine getirdik.

Monat ürünleri; bir ofis mobilyası işlevi görmenin yanı sıra, sizi anlatan tasarımları ve size yardımcı olarak işinizi kolaylaştıracak fonksiyonları sağlar. Global standartlar içeren kaliteyle geliştirilen nitelikli ürünlerdir.

Monat, Mona, Tera Felsefemiz

Monat; tasarımı, sloganı ve akılda yer eden ismi ile marka oluşumunun iyi bir örneğidir. Monat kelime anlamı olarak; Eski Yunan felsefesinde ‘’ bölünemez, parçalanamaz birlik.’’ demektir.
Ünlü filozof Leibniz’ e göre Monat; ‘’Artık bölünemez bir birlik olan sonsuz sayıdaki cevherlerin her biri’’ şeklinde tanımlanır.

Mona-Tera
Tüm dünya dillerinde ve Tüm dünya ülkelerinde bilinen küresel bir isimdir.

Mona; Küresel bir isimdir. Tüm dünya dillerinde bilinen Mona, Birçok dilde birbirine yakın anlamdadır. Sanat Eseri, Şehir ve Kasaba Adı, İsim, Soy isim ve birçok duyguyu tanımlamak amacıyla kullanılmaktadır. Sanat Eseri olarak Leonarda Da Vinci nin Eseri olan Dünyanın en çok bilinen sanat eserlerinden Mona Lisa sanatta tüm dünya ülkeleri için bir değerdir. Tüm dillerde güzel anlamlara sahip olan Mona,
Arapça; Dilek, İstek
Gaelic; Asil
Irish; Asil
Yunanca; Bir tek, Biricik
İtalyanca; Hanımım
İngilizcede; Ay Parçası
Farsça; Sonsuza dek

gibi anlamları bulunmaktadır. Mona , İskoçça, Sanskritçe, dahil Tüm dünya dillerinde var olan güzel bir isimdir ve güzel anlamlara gelmektedir.

Tera; 1012 veya 1.000.000.000.000 Trilyon demektir. Mega, Giga, Tera, Peta, Exa, Zetta, Yotta şeklinde katları vardır. Mona gibi Tüm dünya dillerinde farklı amaçlarda örneğin nehir, bölge, şehir ve kasaba isimleri içinde kullanılmış güzel bir isimdir.

Monatera tüm dünya dillerinde ve Tüm dünya ülkelerinde herkesin bildiği, kullandığı bilindik güzel bir isimdir.

Monat markası müşteri ve çözüm ortakları ile bölünemez bir birliktelik olarak tanımlamıştır. Bu anlayış küresel çalışma ilişkilerinde tüm bileşenleri kapsamaktadır.

Monat; ofis mobilyaları sektöründe hizmet veren ve sektörde saygın bir yer edinen Monat markasını tüm dünyaya duyuran ar-ge, teknoloji, ai faaliyetlerini dinamik şekilde sürdürmektedir.

Referansları arasında; kamu, eğitim, sağlık, sanayi, finans, bilişim gibi birçok sektörde çözümleri başarıyla tamamlamıştır. Türkiye ve Dünyada kuruluşlarının mobilya projelerinin altında imzaları olan Monat bu güven, güç, malzeme ve üretim bilgisiyle Mobilya konusunda en iddialı ürünleri geliştirir.

Monat Proje Yönetimi

Monat; gerek mevcut koleksiyonuyla gerekse Müşteri istekleri doğrultusunda geliştirdiği AI Yapay Zeka ürünlerle müşteriye özel çalışmalarla ihtiyaçları en üst seviyede karşılar. Zamanın büyük bölümünü geçirdiğiniz ana yaşam alanı olan ofisler iyi hissetmeyi sağlar. Monat; ekonomik, teknolojik, kültürel ve sosyal değişimleri yakından gözler insan odaklı, fonksiyonel, ergonomik çözümler sunar. Değişen duygu ve alışkanlıklara cevap verebilen ürünler geliştirir.

Güzel, etkileyici ürünler tasarlamak ne kadar önemli ise kaliteden ödün vermeden optimum maliyetlerle üretebilmek o kadar önemlidir. Monat Ar&Ge ekibi ürünlerine hayat verirken kaliteye önem verir gereksiz maliyetleri eler.

Perakende hizmetleri ve Ürün Yönetimi

Mobilya ve Perakendecilik hizmetlerimizi daha iyi vermek amacıyla; Monatera Fabrika e-Ticaret teşhir mağazamızda ve depolarımızda 10.000 civarında ürün çeşidini güncel stoklarla gününde teslimat sağladık.
Hizmetini verdiğimiz Mobilya ürünlerin Hammadde temini, Üretimi, Lojistik, depolama ve teslimat süreçlerini müşterilerimizin lehine sürekli iyileştirmekteyiz.

Mobilya Ar&Ge

Monat Ar&Ge Ekibi alanında en iyilerden oluşmuş üretimi ve malzemeyi çok iyi bilen insan ve çevre odaklı bir dünya görüşünü benimsemiş, ekonomik, teknolojik, küresel ve sosyal değişimleri yakından gözlemleyip yorumlayan nitelikli bir ekiptir. Ürünlerimizin Küresel kalitede olmasının altında yatan birinci neden de budur.

Tasarım

Monat tasarım sade, özgün, işlevsellik ve kaliteyle uyumudur. Teknolojik ve Modern tasarım anlayışı ile şekillenen sade tasarımı olan mobilyalar üretir. Monat özgün çizgisiyle mobilya koleksiyonunu şekillendiren tasarım ekibi ürün tasarlar. Monat yetenek, tecrübe ve bilgi birikimleri, kullanıcılardan gelen geri bildirimle birlikte kendi özel koleksiyonunu oluşturur. Tasarımın ihtiyaçlardan doğan evrensel bir değerdir. Hayatın oluşturduğu katma değerin bilinciyle tasarımı ve tasarımcıları destekleyen yenilikçi fikirleri destekleriz. Monat tasarım anlayışımız markamızın en önemli yapıtaşlarından biridir.

Malzeme

Doğal masif ahşaplar, doğal kaplamalar, endüstriyet ahşap ürünler suntalam, mdflam, laminat, compact laminat , endüstriyel ahşap kaplamalar, metaller, camlar, kumaşlar, deriler, yüzey işlem boyaları ve de aksesuarlar başarıyla kullandığımız malzemelerdir. Monat ürünlerinde kullanılan ana malzemeler küresel testlerde kendini kanıtlamış dünyanın en kaliteli markalarıdır. Kullanılan tüm malzemeler testlerden geçer.

Doku ve Renkler

Modern, dinamik doku ve renk seçeneklerini bütünleyen Monat, Tasarım rehberlerinde küresel standartlara uyumlu doku ve renklerle kişisel koleksiyon sahibi olmanızı sağlar. Güncel renk ve doku seçeneklerinin verdiği seçim özgürlüğü sayesinde modern ve evrensel koleksiyon çeşitleri sağlar.

İşçilik

Monat yüksek teknoloji, yapay zeka, bilgisayar, makine yoğun işçilik kullanır. Monat ürünlerinin üretim aşamasında modern yüksek teknolojik işçiliği kalitesi büyük önem taşımaktadır. Yükstek teknoloji cihazları kullanabilen Yetenekli ve tecrübeli usta ellerin dokunuşuyla şekillenen mobilyalar kalite ve güvenilir mobilya sunar.

Mobilya ve İnşaat Sektöründe Teknoloji

Web, Internet Teknolojileri ve Mobilya

Mobilya sektöründe 100.000 den fazla ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Müşterilerimizin en doğru ürünleri en uygun fiyatlarla tercih etmeleri hedeflenmektedir. En kaliteli ürünlerden uygun fiyatlı olanları Deneyimli Mobilya uzmanı kadrolarımız seçmekte ve önermekte. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Müşterilerimizden olumlu geri bildirimleri sağlayan, kurulumu, kullanımı kolay ürünleri Mobilya konusunda tecrübeli Internet, Lojistik ekibimiz takip etmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan ürünleri inceleyip bulmaktayız.

www.monatera.com Fabrika Internet e-Ticaret sitemiz;

www.monatera.com adresimizden güvenli şekilde alışveriş hizmetleri sağlamaktayız.
Web ve internet alışveriş teknolojilerine öncelik verip destek sağlayan Monat Ofis Mobilyaları küresel web ve internet alışveriş sistemleri olan sistemlerin tamamını bilgi işlem merkezinde test etmektedir.

www.monatera.com Internet e-Ticaret sitemiz,

Monatera web sitesinden gelişmekte olan özgür bağımsız web ticaret sistemlerini test etmekteyiz ve geliştirmekteyiz. Mobilya hakkında ürünlere www.monatera.com da bulacaksınız. Türkiye’nin ve dünyanın en kaliteli Ofis Mobilya ve Mobilya sağlayıcı sitesi olma yolunda ilerliyoruz.

www.monatera.com Web sitemiz,

Sektörümüzde bizle birlikte hareket eden üreticilerden daha uygun fiyatlı ürünleri daha kısa sürede temini sağlayacağımız Ticaret web sitemizi geliştirmekteyiz.

Endüstri 4.0 Nesnelerin interneti ve Mobilya;

Gelişen teknolojiler her zaman heyecan verici olmakla birlikte müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla endüstri 4.0 konusunda Mobilya sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek satın alma, üretim, pazarlama ve satış, destek ve depolama, lojistik ve teslimat, teknik destek ve müşteri memnuniyeti alanında kullanmaktayız.

Yapay Zeka ve Mobilya

Yapay Zeka günümüz itibariyle; ürün tanıtımından teslimata, teknik desteğe kadar süreçlerin hepsinde yer almayı başarmıştır. Monat Ofis Mobilyaları olarak ürün resimlerin hazırlanmasında, teknik özelliklerin belirlenmesinde, destek geri bildirimlerin sağlanmasında, ürün ve hizmetlerin yapılandırılmasında yapay zekadan yararlanmaktayız. Yapay zeka teknolojilerinde Intel® RealSense Depth Cameras, Lidar Cameras, Tracking Cameras teknolojilerini kullanarak iş süreçlerindeki teknolojilerimizi yapay zekayla iyileştirmekteyiz.

İş Zekası ve Mobilya

İş zekası ve analizler; Monat Ofis Mobilyaları olarak ürün ve hizmetlerimizi tüm noktalarda analizlerini gerçek zamanlı gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerin hammadde temini teslimata kadar geçen süreçteki tüm aksamaları tespit etmeyi ve süreçlerde gecikmeleri, sorunları en aza indirmek amacıyla üretici, depolama, lojistik, teslimat aşamalarındaki tüm süreçleri iş zekası analizleriyle değerlendirmekteyiz. Gerçek zamanlı daha kaliteli müşteri memnuniyeti için iş zekasından faydalanmaktayız.

Küresel Teknoloji Mobilya Kütüphaneleri tedariki

Mobilya sektöründe bireysel ve kurumsal projeler geliştiren Mimarlar, Mühendisler, Teknikerlerin projelerinde kullanabilecekleri model ve tasarım kütüphaneleri geliştirmekteyiz. Bireysel bir inşaat projesinden kurumsal projeye kadar ihtiyaç duyulan tüm Ofis Mobilyası ve diğer Mobilya ürünlerinde Mimar ve Yazılım geliştiricilerimiz sizlere destek olmakta ve gerekli kütüphaneler için çalışmaktadır.

Küresel olarak hizmet sağlayan Render araçları için standart kütüphaneler geliştiriyoruz.
Tüm tasarım ihtiyaçları için info@monatera.com email adresine geri bildirim yapabilirsiniz.

Mobilya 3B Model ve Animasyon

3B Market

Web Adresi

TurboSquid https://www.turbosquid.com/
Cg Trader https://www.cgtrader.com/
Shapeways https://www.shapeways.com/
Cults3D https://cults3d.com/
PlanMarketplace https://www.planmarketplace.com/
Etsy https://www.etsy.com/
3DSquirrel https://3dsquirrel.co.uk/
Renderosity https://www.renderosity.com/
Sketchfab https://sketchfab.com/
3docean https://3docean.net/

Mobilya Fotoğraf ve Slide

Fotoğraf Market

Web Adresi

Envato Market https://photodune.net/
Adobe Stock https://stock.adobe.com/
Shutterstock https://www.shutterstock.com/
Alamy https://www.alamy.com/
Fotomoto https://www.fotomoto.com/
Crestock http://www.crestock.com/
500px https://500px.com/
PhotoShelter https://www.photoshelter.com/

Video ve Şablon

Video Market

Web Adresi

Envato Market https://videohive.net/

B2B, B2C Servis Hizmetleri ve Mobilya
Mobilya ürünleri projelendirme, temini, kurulum, arıza tespiti, onarım konularında hizmet veren sektör uzmanlarını müşterilerimize yönlendirmekteyiz. Sektörel uzmanların çağın gereği olarak web sitesinde dizinlerin oluşturulması için altyapı hizmetlerini sağlamaktayız.

İşbirliği ve B2B, B2C konularında info@monatera.com e-mail adresine mail gönderebilir veya diğer iletişim noktalarından bizle irtibata geçebilirsiniz.

B2B Tedarik Hizmetleri ve Mobilya

Mobilya teslimat süreçlerini hızlandırmak amacıyla ürün tedarik süreçlerinde çok kanallı tedarik süreçleri sağlamak amacıyla entegrasyon süreçleri yürütmekteyiz.

e-Ticaret Sistemleri

Mobilya ve Tüm ürünlerde Türkiye’nin beğenilen alışveriş sistemleriyle hizmet sağlamaktayız. Hizmet kalitesi beğenilen Amazon, Hepsiburada.com, N11.com, Gittigidiyor.com .. ve diğer marketlerde ürün ve hizmetlerimizi satın alabilirsiniz.

e-Ticaret Mağazalarımız

E-Ticaret Site Adı

E-Ticaret Adresi

E-Mağaza Adresimiz

Hepsiburada www.hepsiburada.com www.hepsiburada.com/magaza/monatera
N11 www.n11.com www.n11.com/magaza/monatera
Amazon www.amazon.com www.amazon.com.tr/shops/monatera
gittigidiyor www.gittigidiyor.com www.gittigidiyor.com/magaza/monatera
Monatera www.monatera.com www.monatera/magaza/

Tüm e-ticaret hizmetleriyle ilgili info@monatera.com adresinden bize mail gönderebilir veya diğer iletişim noktalarından bizle irtibata geçebilirsiniz.

Sosyal Sorumluluk ve Mobilya

MONAT OFİS MOBİLYA eğitime, çocuk ve gençlere önem vermektedir. Doğaya, İnsanlara, Hayvanlara saygılı temiz ve kaliteli ürünlerin üretilmesi kullanılması amacıyla bilgilendirme ve bilinçlendirme projeleri gerçekleştirmektedir. Seramik Ürün ve Hizmetlerin kullanımı konusundaki sosyal sorumluluk faaliyetlerimize sosyal medya kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. .

Sosyal Site

Adresimiz

Facebook
Tumblr
Instagram
Twitter
Pinterest
Linkedin
Reddit
Flickr
DeviantArt
Telegram
Google
Skype
Dailymotion
Vimeo
Youtube
TikTok

Mobilya Mutluluktur

Ürün ve hizmetlerimizi ömür boyu sağlıkla mutlu kullanmanız için çalışıyoruz.

This post is also available in: Türkçe