Banyo Dolapları, Banyo Mobilya, Mobilya

Temiz, Modern Bir Görünüm Duvara Asılı Banyo Dolapları

lazy

This post is also available in: Türkçe

Duvara asılı Bayno Mobilyaları Tasarımı fikri

Duvara asılı banyo mobilyaları, temiz çizgileri ve şık görünümleri için çağdaş banyolarda popüler bir seçimdir, ancak daha geleneksel veya klasik banyo mobilyası tasarımlarla da kıyaslanabilirler. 

Interior Design Yael Gal Interior Design 05 YaelGal TelAvivCondo

Duvara asılı Banyo dolapları Nasıl Kurulur ?

Duvara asılı banyo dolaplarını kendiniz kurarken, banyo dolaplarının yeterli desteğe sahip olduğundan emin olmak çok önemlidir. En güvenli kurulum için banyo dolaplarının montaj donanımını duvar saplamalarına bağlayın. Saplamalar planlanan yerleşimine uygun değilse, duvarın arkasına ek destekler yüklemeniz gerekebilir.

 

Interior Design ONE CU Interior Design Lab Model Villa Sihui China 001

Duvara asılı banyo dolapların Yüksekliği

Banyo dolabı takımı veya banyo dolabı seti montajı sırasında, Banyo ünitesinin yere oturmak yerine duvara monte olduğundan, sizin için en uygun yükseklikte monte edilebilir. Örneğin, bir çocuğun banyosunda, duvara asılı banyo daha düşük bir yüksekliğe monte edilebilir veya standart yükseklinde banyo mobilyası monte edilebilir, Banyo mobilyası standart yükseklikte monte edilirse çocukların banyo lavabosunu kullanabilmesi için banyo dolabı ünitesine bir basamak taburesi koymak için yeterli alan vardır. Duvara asılı banyo dolapları, ADA standartlarına uygun erişilebilir bir banyo tasarımı oluşturmanıza da yardımcı olur. Engelliler için banyo dolabı tasarımı sırasında yatay ve dikey farklı yapılandırmalar yapmanıza imkan sağlar. Sağ veya sol alanda daha fazla alan açarak banyo lavabo dolabını yürüme engelli bir bireyin kullanımına olanak sağlarsınız. Yürüme engelliler için banyo dolabı yerleşimine ek olarak görme engelli ve diğer erişim engelli kişiler içinde tasarım kolaylıkları sağlamak mümkün.

Duvara asılı banyo dolapları kişiselleştirme sağlar. Özelleştirme için birçok seçenekle, daha temiz ve temizlenebilir hem de geniş ana alan sağlayabilen banyolar için mükemmeldir. 

Banyo dolabı takım ve setleri bir veya iki lavabo içerebilir ve kompakt bir yapıda 40 cm ile 200 cm veya daha büyük bir boyut aralığı içerebilir.

Interior Design Transition State Galloway Residence 20190701 TSDGalloway Revised 1

Duvara asılı banyo dolapları kurmanın, yeni bir ev inşa ederken veya demontaj edilmiş banyo tadilatı sırasında daha basit bir işlem olabileceğini unutmayın. Mevcut üst banyo dolaplarını, banyo dolabını (makyaj dolabınızı) Duvara asılı bir banyo takımı veya banyo setiyle değiştirmek, su besleme hatlarınız zeminden gelirse veya döşemeniz banyo dolabının altına uzanmıyorsa daha karmaşık hale gelebilir. Duvara monte banyo dolaplarını montaja başlamadan önce, montajda yapılacaklar listenizi hazırlayıp olası sorunları göz önünde bulundurup çözümler üretebilirsiniz.

Interior Design Mason Studio Jing an Prime Land Townhomes Townhouse A 01

DUVARA ASILI BANYO DOLAPLARI

wood gallery placeholder 4

Engelli Banyo Dolaplarında Hassasiyet

Monat Mobilya engelli kişilere destek olunması konusunda özel hassiyet göstermektedir. Kişisel ihtiyaçlara yönelik özel ihtiyaçlar için Monat Mobilya ile iletişime geçerek özel tasarım sağlamanız mümkün. Monat Mobilya kullanım ihtiyaçlarınıza göre duvara asılı banyo mobilyalarını yeniden tasarlayıp ihtiyaçlarınıza tam uygun mobilyayı size sağlamak için çalışacaktır.

https://www.ada.gov/2010ADAstandards_index.htm

wood gallery placeholder 4

Küçük Banyo Duvara asılı banyo dolapları

 

Duvara asılı banyo dolapları, küçük banyolar ve temizlik odaları için ideal bir çözümdür, çünkü daha az yer kaplar ve geleneksel dolap ünitelerine göre çok daha düzenli ve derli topludur. Ayrıca, küçük banyolar için yerden alan kazandırır. Verimli bir seçim olan Duvara asılı banyo dolapları klasik banyo dolaplarına göre ek depolama alanı sağlar akıllı, düzenli ve modern tasarımlı bir alternatif sunarlar. Duvara asılı banyo dolapları, küçük bir alanda depolama ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde çekmeceler, dolaplar ve açık raflarla yapılandırılabilir.wood gallery placeholder 4

This post is also available in: Türkçe

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir